libkcddb - en to ca translation catalogue (78 entries)

en: Cache Locations
ca: Ubicacions de la memòria cau

en: Could not fetch mirror list.
ca: No s'ha pogut recuperar la llista de rèpliques.

en: Could Not Fetch
ca: No s'ha pogut recuperar

en: Select mirror
ca: Seleccioneu una rèplica

en: Select one of these mirrors
ca: Seleccioneu una d'aquestes rèpliques

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
ca: Paràmetres del CDDB

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
ca: &Cerca

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
ca: Activa la cerca a MusicBrainz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
ca: Activa la cerca a freedb

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
ca: Servidor del freedb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
ca: Servidor del freedb:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
ca: Nom del servidor CDDB que s'emprarà per a cercar la informació del CD.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
ca: Port de connexió amb el servidor CDDB.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
ca: Tipus de cerca que s'hauria d'intentar en el servidor CDDB.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
ca: &Mostra la llista de rèpliques

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
ca: &Envia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
ca: Adreça de correu electrònic:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
ca: Mètode d'enviament

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Server:
ca: Servidor:

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
ca: CDDB s'empra per a aconseguir la informació com l'artista, títol i noms de les cançons dels CD

en: Classical
ca: Clàssica

en: Data
ca: Dades

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Soundtrack
ca: Banda sonora

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Acid Jazz
ca: Jazz àcid

en: Acid Punk
ca: Punk àcid

en: Acid
ca: Àcid

en: Acoustic
ca: Acústic

en: Alternative
ca: Alternatiu

en: Alt. Rock
ca: Rock alt.

en: Avantgarde
ca: Avantguarda

en: Ballad
ca: Balada

en: Celtic
ca: Cèltic

en: Chamber Music
ca: Música de cambra

en: Chanson
ca: Cançó

en: Chorus
ca: Cor

en: Christian Gangsta Rap
ca: Rap Gangsta cristià

en: Christian Rap
ca: Rap cristià

en: Christian Rock
ca: Rock cristià

en: Classic Rock
ca: Rock clàssic

en: Comedy
ca: Comèdia

en: Contemporary Christian
ca: Cristià contemporani

en: Cult
ca: Culte

en: Dance Hall
ca: Sala de ball

en: Easy Listening
ca: Fàcil d'escoltar

en: Electronic
ca: Electrònica

en: Ethnic
ca: Ètnica

en: Game
ca: Joc

en: Gothic
ca: Gòtic

en: Instrumental Pop
ca: Pop instrumental

en: Instrumental Rock
ca: Rock instrumental

en: Latin
ca: Llatí

en: Meditative
ca: Meditativa

en: National Folk
ca: Folk nacional

en: Native American
ca: Nativa americana

en: Opera
ca: Òpera

en: Other
ca: Altres

en: Progressive Rock
ca: Rock progressiu

en: Psychedelic Rock
ca: Rock psicodèlic

en: Psychedelic
ca: Psicodèlica

en: Satire
ca: Sàtira

en: Slow Jam
ca: Jam lent

en: Slow Rock
ca: Rock lent

en: Sound Clip
ca: Clip de so

en: Space
ca: Espai

en: Speech
ca: Paraula

en: Symphonic Rock
ca: Rock simfònic

en: Symphony
ca: Simfonia

en: Success
ca: Èxit

en: Server error
ca: Error del servidor

en: Host not found
ca: No s'ha trobat el servidor remot

en: No response
ca: Sense resposta

en: No record found
ca: No s'ha trobat el registre

en: Multiple records found
ca: S'han trobat múltiples registres

en: Cannot save
ca: No es pot desar

en: Invalid category
ca: Categoria no vàlida

en: Unknown error
ca: Error desconegut
