libkcddb - en to ca@valencia translation catalogue (19 entries)

en: Cache Locations
ca@valencia: Ubicacions de la memòria cau

en: Could not fetch mirror list.
ca@valencia: No s'ha pogut recuperar la llista de rèpliques.

en: Could Not Fetch
ca@valencia: No s'ha pogut recuperar

en: Select mirror
ca@valencia: Trieu una rèplica

en: Select one of these mirrors
ca@valencia: Trieu una d'estes rèpliques

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
ca@valencia: Paràmetres CDDB

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
ca@valencia: Bu&sca

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
ca@valencia: Habilita la busca a MusicBrainz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
ca@valencia: Habilita la busca a freedb

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
ca@valencia: Servidor del freedb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
ca@valencia: Servidor del freedb:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
ca@valencia: Nom del servidor de la CDDB que s'emprarà per a buscar la informació del CD.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
ca@valencia: Port de connexió amb el servidor de la CDDB.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
ca@valencia: Tipus de busca que s'hauria d'intentar en el servidor de la CDDB.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
ca@valencia: &Mostra la llista de rèpliques

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
ca@valencia: &Envia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
ca@valencia: Adreça de correu:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Submit Method
ca@valencia: Mètode d'enviament

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Server:
ca@valencia: Servidor:
