libkcddb - en to et translation catalogue (121 entries)

en: Cache Locations
et: Puhverdatud info asukohad

en: Could not fetch mirror list.
et: Peeglite nimekirja tõmbamine nurjus.

en: Could Not Fetch
et: Tõmbamine nurjus

en: Select mirror
et: Peegli valimine

en: Select one of these mirrors
et: Vali üks neist peeglitest

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
et: CDDB seadistused

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
et: &Otsimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
et: MusicBrainzi otsingu lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
et: Freedb otsingu lubamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
et: Freedb server

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
et: CDDB serveri nimi, mida kasutatakse CD teabe otsimiseks.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
et: CDDB serveri port.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
et: CDDB serverisse tehtava otsingu tüüp.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
et: Näita peeglite ni&mekirja

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
et: &Teabe saatmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
et: E-posti aadress:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
et: Saatmise meetod

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
et: CDDB-d kasutatakse teabe (näiteks CD esitaja, pealkiri, lugude nimed) hankimiseks

en: Blues
et: Bluus

en: Classical
et: Klassikaline muusika

[ctx: music genre]
en: Country
et: Kantri

en: Data
et: Andmed

en: Jazz
et: Džäss

en: Miscellaneous
et: Varia

en: Reggae
et: Regemuusika

en: Soundtrack
et: Filmimuusika

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Acoustic
et: Akustiline

en: Alternative
et: Alternatiiv

en: Alt. Rock
et: Alternatiivrock

en: Avantgarde
et: Avangard

en: Ballad
et: Ballaad

en: Beat
et: Biit

en: Big Band
et: Bigbänd

en: BritPop
et: Briti pop

en: Cabaret
et: Kabaree

en: Celtic
et: Keldi

en: Chamber Music
et: Kammermuusika

en: Chanson
et: Šansoon

en: Chorus
et: Koorimuusika

en: Christian Gangsta Rap
et: Kristlik Gangsta räpp

en: Christian Rap
et: Kristlik räpp

en: Christian Rock
et: Kristlik rock

en: Classic Rock
et: Klassikaline rock

en: Club
et: Klubimuusika

en: Comedy
et: Komöödia

en: Contemporary Christian
et: Kaasaegne kristlik muusika

en: Dance
et: Tantsumuusika

en: Disco
et: Disko

en: Dream
et: Unelemismuusika

en: Drum & Bass
et: Trumm ja Bass

en: Drum Solo
et: Trummisoolo

en: Duet
et: Duett

en: Easy Listening
et: Ajaviitemuusika

en: Electronic
et: Elektrooniline muusika

en: Ethnic
et: Etno

en: Eurodance
et: Euro tantsumuusika

en: Euro-Techno
et: Euro-Tehno

en: Folklore
et: Folkloor

en: Folk/Rock
et: Folkrock

en: Game
et: Muusika mängudest

en: Gangsta Rap
et: Gangsta räpp

en: Gospel
et: Gospelmuusika

en: Gothic Rock
et: Gooti rock

en: Gothic
et: Gooti muusika

en: Hard Rock
et: Raske rock

en: Humor
et: Huumor

en: Industrial
et: Industriaal

en: Instrumental Pop
et: Instrumentaalpop

en: Instrumental Rock
et: Instrumentaalrock

en: Instrumental
et: Instrumentaalmuusika

en: Latin
et: Ladina-ameerika

en: Meditative
et: Meditatiivne

en: Musical
et: Muusikal

en: National Folk
et: Rahvamuusika

en: Native American
et: Indiaani muusika

en: Negerpunk
et: Neegripunk

en: New Wave
et: Uue laine muusika

en: Noise
et: Müra

en: Oldies
et: Igihaljas

en: Opera
et: Ooper

en: Other
et: Muu

en: Polsk Punk
et: Poola punk

en: Pop
et: Popmuusika

en: Power Ballad
et: Jõuline ballaad

en: Pranks
et: Kõll

en: Progressive Rock
et: Progressiivne rock

en: Psychedelic Rock
et: Psühhedeelne rock

en: Psychedelic
et: Psühhedeelne muusika

en: Punk Rock
et: Punkrock

en: Rap
et: Räpp

en: Rave
et: Reiv

en: Rhythmic Soul
et: Rütmiline soul

en: Rock & Roll
et: Rock'n'roll

en: Satire
et: Satiir

en: Showtunes
et: Teatrimuusika

en: Slow Jam
et: Aeglane jam

en: Slow Rock
et: Aeglane rock

en: Sonata
et: Sonaat

en: Sound Clip
et: Helikatkend

en: Space
et: Kosmiline muusika

en: Speech
et: Kõne

en: Swing
et: Sving

en: Symphonic Rock
et: Sümfooniline rock

en: Symphony
et: Sümfoonia

en: Synthpop
et: Süntesaatoripop

en: Techno-Industrial
et: Tehno-Industriaal

en: Techno
et: Tehno

en: Top 40
et: Edetabel 40

en: Trailer
et: Tutvustusmuusika

en: Vocal
et: Vokaal

en: Success
et: Õnnestus

en: Server error
et: Serveri viga

en: Host not found
et: Serverit ei leitud

en: No response
et: Vastust pole

en: No record found
et: Kirjet ei leitud

en: Multiple records found
et: Leiti mitu kirjet

en: Cannot save
et: Salvestamine nurjus

en: Invalid category
et: Vigane kategooria

en: Unknown error
et: Tundmatu tõrge

en: %1 (disc %2)
et: %1 (plaat %2)
