kcmcddb - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Cache Locations
et: Puhverdatud info asukohad

en: Could not fetch mirror list.
et: Peeglite nimekirja tõmbamine nurjus.

en: Could Not Fetch
et: Tõmbamine nurjus

en: Select mirror
et: Peegli valimine

en: Select one of these mirrors
et: Vali üks neist peegelitest

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
et: CDDB seadistused

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
et: &Otsimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
et: MusicBrainzi otsingu lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
et: freedb otsingu lubamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
et: Freedb server

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
et: CDDB serveri nimi, mida kasutatakse CD info otsimiseks.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
et: CDDB serveri port.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
et: CDDB serverisse tehtava otsingu tüüp.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
et: Näita peeglite ni&mekirja

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
et: &Info saatmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
et: E-posti aadress:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Submit Method
et: Saatmise meetod

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
et: CDDB-d kasutatakse info (näiteks CD esitaja, pealkiri, lugude nimed) hankimiseks
