kcmcddb - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Cache Locations
gl: Localizacións do caché

en: Could not fetch mirror list.
gl: Non se puido obter a lista das réplicas.

en: Could Not Fetch
gl: Non se puido obter

en: Select mirror
gl: Escoller unha réplica

en: Select one of these mirrors
gl: Escolle unha destas réplicas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
gl: Configuración de CDDB

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
gl: &Busca

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
gl: Activar a busca en MusicBrainz.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
gl: Activar a busca en freedb.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
gl: Servidor de Freedb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
gl: Servidor de freedb:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
gl: Nome do servidor CDDB que vai usar para a busca de información do CD.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Port:
gl: Porto:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
gl: Porto ao que conectar no servidor CDDB.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: &Transport:
gl: &Transporte:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
gl: Tipo de busca a realizar no servidor CDDB.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
gl: Amosar a lista de &réplicas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
gl: &Enviar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
gl: Enderezo de correo:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
gl: Método de envío

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Server:
gl: Servidor:

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
gl: CDDB utilízase para obter información do artista, título e o nome das cancións dos CD
