libkcddb - en to gl translation catalogue (80 entries)

en: Cache Locations
gl: Localizacións do caché

en: Could not fetch mirror list.
gl: Non foi posíbel obter a lista das réplicas.

en: Could Not Fetch
gl: Non foi posíbel obter

en: Select mirror
gl: Escoller unha réplica

en: Select one of these mirrors
gl: Escolla unha destas réplicas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
gl: Configuración de CDDB

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
gl: &Busca

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
gl: Activar a busca en MusicBrainz.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
gl: Activar a busca en freedb.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
gl: Servidor de Freedb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
gl: Servidor de freedb:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
gl: Nome do servidor CDDB que vai usar para a busca de información do CD.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Port:
gl: Porto:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
gl: Porto ao que conectar no servidor CDDB.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: &Transport:
gl: &Transporte:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
gl: Tipo de buscar a realizar no servidor CDDB.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
gl: Amosar a lista de &réplicas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
gl: &Enviar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
gl: Enderezo de correo electrónico:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Submit Method
gl: Método de envío

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Server:
gl: Servidor:

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
gl: CDDB úsase para obter información do artista, título e o nome das cancións dos CD

en: Classical
gl: Clásica

en: Data
gl: Datos

en: Miscellaneous
gl: Varios

en: New Age
gl: New age

en: Soundtrack
gl: Banda sonora

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: A Cappella
gl: A capela

en: Acoustic
gl: Acústica

en: Alternative
gl: Alternativa

en: Alt. Rock
gl: Rock alternativo

en: Ambient
gl: Ambiental

en: Ballad
gl: Balada

en: BritPop
gl: Pop Británico

en: Celtic
gl: Celta

en: Chamber Music
gl: Música de cámara

en: Chorus
gl: Coro

en: Classic Rock
gl: Rock clásico

en: Comedy
gl: Comedia

en: Contemporary Christian
gl: Cristián contemporáneo

en: Cult
gl: Culta

en: Dance Hall
gl: Salón de baile

en: Death Metal
gl: Death metal

en: Duet
gl: Dueto

en: Electronic
gl: Electrónica

en: Ethnic
gl: Étnica

en: Folklore
gl: Folclore

en: Fusion
gl: Fusión

en: Gothic Rock
gl: Rock gótico

en: Gothic
gl: Gótico

en: Hard Rock
gl: Rock duro

en: Instrumental Pop
gl: Pop instrumental

en: Instrumental Rock
gl: Rock instrumental

en: Latin
gl: Latino

en: Meditative
gl: Meditación

en: National Folk
gl: Folk nacional

en: Native American
gl: Nativo americano

en: Opera
gl: Ópera

en: Other
gl: Outro

en: Polka
gl: Polca

en: Progressive Rock
gl: Rock progresivo

en: Psychedelic Rock
gl: Rock psicodélico

en: Psychedelic
gl: Psicodélica

en: Slow Rock
gl: Rock lento

en: Sound Clip
gl: Clip de son

en: Southern Rock
gl: Rock do sur

en: Speech
gl: Charla

en: Symphonic Rock
gl: Rock sinfónico

en: Symphony
gl: Sinfonía

en: Success
gl: Éxito

en: Server error
gl: Erro do servidor

en: Host not found
gl: Non se atopou o servidor

en: No response
gl: Sen resposta

en: No record found
gl: Non se atopou ningún rexistro

en: Multiple records found
gl: Atopáronse varios rexistros

en: Cannot save
gl: Non é posíbel gardar

en: Invalid category
gl: Categoría incorrecta

en: Unknown error
gl: Erro descoñecido

en: %1 (disc %2)
gl: %1 (disco %2)
