kcmcddb - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Cache Locations
kk: Кэштің орналасуы

en: Could not fetch mirror list.
kk: Айналар тзімі алынбады.

en: Could Not Fetch
kk: Алынбады

en: Select mirror
kk: Айнаны таңдаңыз

en: Select one of these mirrors
kk: Айналардың біреуін таңдаңыз

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
kk: CDDB параметрлері

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
kk: Қ&арастыру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
kk: MusicBrainz қарастыруын рұқсат ету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
kk: freedb қарастыруын рұқсат ету

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
kk: Freedb сервері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
kk: Freedb сервері:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
kk: CD мәліметі туралы сұрау салатын CDDB сервері.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Port:
kk: Порты:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
kk: CDDB серверіне қосылатын порт.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: &Transport:
kk: &Транспорт:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
kk: CDDB серверіне салынатын сұрау түрі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
kk: &Айналар тізімін көрсету

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
kk: &Жіберу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
kk: Эл.пошта адресі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
kk: Жіберу әдісі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Server:
kk: Сервері:

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
kk: CDDB қоры CD дискілердегі орындаушы, атауы, әндер туралы мәліметті табу үшін пайдаланылады
