libkcddb - en to kk translation catalogue (182 entries)

en: Cache Locations
kk: Кэш адрестері

en: Could not fetch mirror list.
kk: Айналар тзімі алынбады.

en: Could Not Fetch
kk: Алынбады

en: Select mirror
kk: Айнаны таңдау

en: Select one of these mirrors
kk: Айналардың біреуін таңдаңыз

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
kk: CDDB параметрлері

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
kk: &Қарастыру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
kk: MusicBrainz қарастыруын рұқсат ету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
kk: freedb қарастыруын рұқсат ету

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
kk: Freedb сервері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
kk: Freedb сервері:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
kk: CD мәліметі туралы сұрау салатын CDDB сервері.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Port:
kk: Порты:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
kk: CDDB серверіне қосылатын порт.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: &Transport:
kk: &Тасымалдау

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
kk: CDDB серверіне салынатын сұрау түрі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
kk: &Айналар тізімін көрсету

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
kk: &Жіберу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
kk: Эл.пошта адресі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
kk: Жіберу әдісі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Server:
kk: Сервері:

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
kk: CDDB қоры CD дискілердегі орындаушы, атауы, әндер туралы мәліметті табу үшін пайдаланылады

en: Blues
kk: Блюз

en: Classical
kk: Классика

[ctx: music genre]
en: Country
kk: Кантри

en: Data
kk: Деректер

en: Folk
kk: Фолк

en: Jazz
kk: Джаз

en: Miscellaneous
kk: Түрлі басқа

en: New Age
kk: Нью Эйдж

en: Reggae
kk: Регги

en: Rock
kk: Рок

en: Soundtrack
kk: Жолсызық

en: Unknown
kk: Беймәлім

en: A Cappella
kk: Капелла

en: Acid Jazz
kk: Қышқыл джаз

en: Acid Punk
kk: Қышқыл панк

en: Acid
kk: Қышқыл

en: Acoustic
kk: Акустик

en: Alternative
kk: Альтернативті

en: Alt. Rock
kk: Альтернативті рок

en: Ambient
kk: Эмбиент

en: Anime
kk: Анимэ

en: Avantgarde
kk: Авангард

en: Ballad
kk: Баллада

en: Bass
kk: Бас-гитара

en: Beat
kk: Бит

en: Bebop
kk: Бибоп

en: Big Band
kk: Биг Бэнд

en: Black Metal
kk: Қара метал

en: Bluegrass
kk: Блюграс

en: Booty Bass
kk: Бути бас

en: BritPop
kk: Бритпоп

en: Cabaret
kk: Кабаре

en: Celtic
kk: Келтик

en: Chamber Music
kk: Камерлық музыка

en: Chanson
kk: Шансон

en: Chorus
kk: Хор

en: Christian Gangsta Rap
kk: Христиан гангста-рэп

en: Christian Rap
kk: Христиан рэп

en: Christian Rock
kk: Христиан рок

en: Classic Rock
kk: Классикалық рок

en: Club-house
kk: Клуб-хауз

en: Club
kk: Клуб

en: Comedy
kk: Комедия

en: Contemporary Christian
kk: Заманауи христиан

en: Crossover
kk: Кроссовер

en: Cult
kk: Культ

en: Dance Hall
kk: Билеу холл

en: Dance
kk: Билеу

en: Darkwave
kk: Дарквейв

en: Death Metal
kk: Дэс метал

en: Disco
kk: Диско

en: Dream
kk: Дрим

en: Drum & Bass
kk: Дауылпаз бен бас-гитара

en: Drum Solo
kk: Соло дауылпаз

en: Duet
kk: Дуэт

en: Easy Listening
kk: Жеңіл

en: Electronic
kk: Электрондық

en: Ethnic
kk: Халықтық

en: Eurodance
kk: Еуроданс

en: Euro-House
kk: Еуро-хауз

en: Euro-Techno
kk: Еуро-техно

en: Fast-Fusion
kk: Фаст-фьюжн

en: Folklore
kk: Фольклор

en: Folk/Rock
kk: Фолк/Рок

en: Freestyle
kk: Фристайл

en: Funk
kk: Фанк

en: Fusion
kk: Фьюжн

en: Game
kk: Ойын

en: Gangsta Rap
kk: Гангста рэп

en: Goa
kk: Гоа

en: Gospel
kk: Псалом

en: Gothic Rock
kk: Готик рок

en: Gothic
kk: Готик

en: Grunge
kk: Грандж

en: Hardcore
kk: Хардкор

en: Hard Rock
kk: Хард рок

en: Heavy Metal
kk: Хеви метал

en: Hip-Hop
kk: Хип-хоп

en: House
kk: Хауз

en: Humor
kk: Әзіл

en: Indie
kk: Инди

en: Industrial
kk: Индастриал

en: Instrumental Pop
kk: Аспапты поп

en: Instrumental Rock
kk: Аспапты рок

en: Instrumental
kk: Аспапты

en: Jazz+Funk
kk: Джаз+фанк

en: JPop
kk: Джей поп

en: Jungle
kk: Джангл

en: Latin
kk: Латина

en: Meditative
kk: Медитация

en: Merengue
kk: Меренге

en: Metal
kk: Метал

en: Musical
kk: Мьюзикл

en: National Folk
kk: Ұлттық фолк

en: Native American
kk: Байырғы американдық

en: Negerpunk
kk: Нигерпанк

en: New Wave
kk: Жаңа толқын

en: Noise
kk: Шуыл

en: Oldies
kk: Ескілер

en: Opera
kk: Опера

en: Other
kk: Басқа

en: Polka
kk: Полька

en: Polsk Punk
kk: Польск панк

en: Pop-Funk
kk: Поп-фанк

en: Pop/Funk
kk: Поп/Фанк

en: Pop
kk: Поп

en: Porn Groove
kk: Порно ритм

en: Power Ballad
kk: Поуер баллада

en: Pranks
kk: Пранкс

en: Primus
kk: Примус

en: Progressive Rock
kk: Прогрессив рок

en: Psychedelic Rock
kk: Психоделик рок

en: Psychedelic
kk: Психоделик

en: Punk Rock
kk: Панк рок

en: Punk
kk: Панк

en: R&B
kk: Ритм-энд-блюз

en: Rap
kk: Рэп

en: Rave
kk: Рэйв

en: Retro
kk: Ретро

en: Revival
kk: Жаңғырту

en: Rhythmic Soul
kk: Ритмик соул

en: Rock & Roll
kk: Рок-н-ролл

en: Salsa
kk: Сальса

en: Samba
kk: Самба

en: Satire
kk: Сықақ

en: Showtunes
kk: Саз

en: Ska
kk: Ска

en: Slow Jam
kk: Баяу джем

en: Slow Rock
kk: Баяу рок

en: Sonata
kk: Соната

en: Soul
kk: Соул

en: Sound Clip
kk: Дыбыс клипі

en: Southern Rock
kk: Оңтүстік рок

en: Space
kk: Аралық

en: Speech
kk: Сөйлеу

en: Swing
kk: Свинг

en: Symphonic Rock
kk: Симфониялық рок

en: Symphony
kk: Симфония

en: Synthpop
kk: Синтпоп

en: Tango
kk: Танго

en: Techno-Industrial
kk: Техно-индастриал

en: Techno
kk: Техно

en: Terror
kk: Террор

en: Thrash Metal
kk: Трэш метал

en: Top 40
kk: Топ 40

en: Trailer
kk: Үзінді

en: Trance
kk: Транс

en: Tribal
kk: Трайбл

en: Trip-Hop
kk: Трип-хоп

en: Vocal
kk: Дауыс

en: Success
kk: Сәтті

en: Server error
kk: Сервердің қатесі

en: Host not found
kk: Хост табылмады

en: No response
kk: Жауап жоқ

en: No record found
kk: Жазу табылмады

en: Multiple records found
kk: Бірнеше жазу табылды

en: Cannot save
kk: Сақталмады

en: Invalid category
kk: Жарамсыз санат

en: Unknown error
kk: Беймәлім қате

en: %1 (disc %2)
kk: %1 (%2 дискі)
