kcmcddb - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Cache Locations
km: ទីតាំង​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Could not fetch mirror list.
km: មិន​អាច​ទៅ​យក​បញ្ជី​ឆ្លុះ ។

en: Could Not Fetch
km: មិន​អាច​ទៅយក

en: Select mirror
km: ជ្រើស​កញ្ចក់

en: Select one of these mirrors
km: ជ្រើសកញ្ចក់​​​មួយ​ក្នុង​ចំណោម​កញ្ចក់​ទាំងនេះ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
km: ការ​កំណត់ CDDB

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
km: រកមើល

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
km: អនុញ្ញាត​ការ​រកមើល MusicBrainz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
km: អនុញ្ញាត​ការ​រកមល freedb

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ Freedb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ Freedb ៖

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
km: ឈ្មោះ​របស់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ CDDB ដែល​នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ដើម្បី​រក​មើល​ព័ត៌មាន​ស៊ីឌី ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Port:
km: ច្រក ៖

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
km: ច្រក​ត្រូវ​តភ្ជាប់​ទៅ​​​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ CDDB ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: &Transport:
km: ដឹកជញ្ជូន ៖

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
km: ប្រភេទ​នៃ​ការ​រក​មើល​ដែល​គួរ​ត្រូវ​បាន​​​ព្យាយាម​នៅ​លើ​​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ CDDB

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
km: បង្ហាញ​បញ្ជី​ឆ្លុះ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
km: ដាក់​ស្នើ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល ៖

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
km: វិធីសាស្ត្រ​ដាក់​ស្នើ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Server:
km: ម៉ាស៊ីនបម្រើ ៖

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
km: CDDB ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ដើម្បី​យក​ព័ត៌មាន​ដូច​ជា ​សិល្បករ ចំណង​ជើង និង ឈ្មោះ​ចម្រៀង​នៅ​ក្នុង​ស៊ីឌី
