kcmcddb - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Cache Locations
lt: Atmintinės vieta

en: Could not fetch mirror list.
lt: Nepavyko atsisiųsti veidrodžių sąrašo.

en: Could Not Fetch
lt: Nepavyko atsisiųsti

en: Select mirror
lt: Veidrodžio parinkimas

en: Select one of these mirrors
lt: Pasirinkite vieną iš šių veidrodžių

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
lt: CDDB nuostatos

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
lt: &Peržvalga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
lt: Įgalinti MusicBrainz peržvalgą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
lt: Įgalinti freedb peržvalgą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
lt: Freedb serveris

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
lt: Freedb serveris:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
lt: CDDB serverio, kurį naudosite CD informacijos peržiūrai, pavadinimas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Port:
lt: Prievadas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
lt: Jungimosi prie CDDB prievadas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: &Transport:
lt: &Protokolas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
lt: Peržvalgos tipas, kurį naudosite CDDB serveryje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
lt: Rodyti &veidrodžių sąrašą

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
lt: &Pateikti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
lt: El. pašto adresas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
lt: Išsiuntimo metodas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Server:
lt: Serveris:

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
lt: CDDB naudojamas informacijos gavimui, pavyzdžiui, apie atlikėją, albumo ir dainos pavadinimą CD diskuose
