libkcddb - en to lt translation catalogue (15 entries)

[ctx: music genre]
en: Country
lt: Šalis

en: Data
lt: Duomenys

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: Soundtrack
lt: Garso takelis

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Black Metal
lt: Juodas metalas

en: Success
lt: Pavyko

en: Server error
lt: Serverio klaida

en: Host not found
lt: Mazgo rasti nepavyko

en: No response
lt: Nėra atsakymo

en: No record found
lt: Nerasta įrašo

en: Multiple records found
lt: Rasti keli įrašai

en: Cannot save
lt: Nepavyksta įrašyti

en: Invalid category
lt: Neteisinga kategorija

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida
