kcmcddb - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Cache Locations
lv: Keša atrašanās vietas

en: Could not fetch mirror list.
lv: Neizdevās ielādēt spoguļserveru sarakstu.

en: Could Not Fetch
lv: Neizdevās ielādēt

en: Select mirror
lv: Izvēlieties spoguļserveri

en: Select one of these mirrors
lv: Izvēlieties vienu no šiem spoguļserveriem

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
lv: CDDB iestatījumi

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
lv: &Sameklēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
lv: Ieslēgt meklēšanu MusicBrainz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
lv: Ieslēgt meklēšanu freedb

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
lv: Freedb serveris

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
lv: Freedb serveris:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
lv: CDDB servera nosaukums, ko izmantota CD informācijas iegūšanai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Port:
lv: Ports:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
lv: Pots, ar kuru pieslēgties pie CDDB servera.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: &Transport:
lv: &Transports:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
lv: Lietojamā vaicājuma tips CDDB serverim.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
lv: Rādīt &spoguļserveru sarakstu

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
lv: &Nosūtīt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
lv: E-pasta adrese:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
lv: Nosūtīšanas metode

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Server:
lv: Serveris:

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
lv: CDDB izmanto dažādas informācijas iegūšanai par mūzikas diskiem, piemēram, izpildītāji un dziesmu nosaukumi
