libkcddb - en to lv translation catalogue (127 entries)

en: Blues
lv: Blūzs

en: Classical
lv: Klasiskā mūzika

[ctx: music genre]
en: Country
lv: Kantrī

en: Data
lv: Dati

en: Folk
lv: Tautas mūzika

en: Jazz
lv: Džezs

en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: New Age
lv: Jaunais laikmets

en: Reggae
lv: Regejs

en: Rock
lv: Roks

en: Soundtrack
lv: Skaņas celiņš

en: Unknown
lv: Nezināms

en: A Cappella
lv: A kapella

en: Acid Jazz
lv: Acid džezs

en: Acid Punk
lv: Acid punks

en: Acoustic
lv: Akustiskais

en: Alternative
lv: Alternatīvais

en: Alt. Rock
lv: Alt. roks

en: Ambient
lv: Fona

en: Avantgarde
lv: Avangards

en: Ballad
lv: Balāde

en: Beat
lv: Bīts

en: Big Band
lv: Big bends

en: Black Metal
lv: Melnais metāls

en: Booty Bass
lv: Booty bass

en: BritPop
lv: Britu pops

en: Cabaret
lv: Kabarē

en: Celtic
lv: Ķeltu

en: Chamber Music
lv: Kamermūzika

en: Chanson
lv: Šansons

en: Chorus
lv: Koris

en: Christian Gangsta Rap
lv: Kristiešu gangsteru reps

en: Christian Rap
lv: Kristiešu reps

en: Christian Rock
lv: Kristiešu roks

en: Classic Rock
lv: Klasiskais roks

en: Club-house
lv: Klubu haus

en: Club
lv: Klubu

en: Comedy
lv: Komēdija

en: Contemporary Christian
lv: Mūsdienu kristiešu

en: Crossover
lv: Krosovers

en: Cult
lv: Kulta

en: Dance Hall
lv: Deju zāle

en: Dance
lv: Deju

en: Death Metal
lv: Nāves metāls

en: Disco
lv: Disko

en: Drum & Bass
lv: Bungas un bass

en: Drum Solo
lv: Solo bungas

en: Duet
lv: Duets

en: Easy Listening
lv: Viegla klausīšanās

en: Electronic
lv: Elektronika

en: Ethnic
lv: Etniskā

en: Eurodance
lv: Eiro deja

en: Euro-House
lv: Eiro haus

en: Euro-Techno
lv: Eiro tehno

en: Folklore
lv: Folklora

en: Folk/Rock
lv: Folks/roks

en: Freestyle
lv: Brīvais stils

en: Funk
lv: Funks

en: Game
lv: Spēles

en: Gangsta Rap
lv: Gangsteru reps

en: Gospel
lv: Evaņģēlijs

en: Gothic Rock
lv: Gotiskais roks

en: Gothic
lv: Gotika

en: Hard Rock
lv: Hard roks

en: Heavy Metal
lv: Smagais metāls

en: Hip-Hop
lv: Hip-hops

en: Humor
lv: Humors

en: Indie
lv: Neatkarīgie

en: Industrial
lv: Industriāls

en: Instrumental Pop
lv: Instrumentāls pops

en: Instrumental Rock
lv: Instrumentāls roks

en: Instrumental
lv: Instrumentāls

en: Jazz+Funk
lv: Džezs+funks

en: JPop
lv: JPops

en: Jungle
lv: Džungļu

en: Meditative
lv: Meditācijas

en: Metal
lv: Metāls

en: Musical
lv: Mūzikls

en: National Folk
lv: Nacionālas tautas

en: Native American
lv: Amerikas iezemiešu

en: New Wave
lv: Jaunais vilnis

en: Noise
lv: Troksnis

en: Oldies
lv: Vecie

en: Other
lv: Cits

en: Polsk Punk
lv: Poļu punks

en: Pop-Funk
lv: Pops-funks

en: Pop/Funk
lv: Pops/funks

en: Pop
lv: Pops

en: Progressive Rock
lv: Progresīvais roks

en: Psychedelic Rock
lv: Psihodēlisks roks

en: Psychedelic
lv: Psihodēlisks

en: Punk Rock
lv: Pankroks

en: Punk
lv: Punks

en: Rap
lv: Reps

en: Rave
lv: Reivs

en: Rhythmic Soul
lv: Ritmiskais souls

en: Rock & Roll
lv: Rokenrols

en: Satire
lv: Satīra

en: Slow Jam
lv: Lēnais jam

en: Slow Rock
lv: Lēnais roks

en: Sonata
lv: Sonāta

en: Soul
lv: Souls

en: Sound Clip
lv: Skaņa klips

en: Southern Rock
lv: Dienvidu roks

en: Speech
lv: Runa

en: Swing
lv: Svings

en: Symphonic Rock
lv: Sinfoniskais roks

en: Symphony
lv: Simfonija

en: Synthpop
lv: Sintētiskais pops

en: Techno-Industrial
lv: Tehno-industriāla

en: Techno
lv: Tehno

en: Terror
lv: Terors

en: Thrash Metal
lv: Thrash metāls

en: Trailer
lv: Treileris

en: Trance
lv: Transs

en: Tribal
lv: Cilšu

en: Trip-Hop
lv: Trip-Hops

en: Vocal
lv: Vokāls

en: Success
lv: Veikmīgi

en: Server error
lv: Servera kļūda

en: Host not found
lv: Resursdators nav atrasts

en: No response
lv: Nav atbildes

en: No record found
lv: Nav atrasts neviens ieraksts

en: Multiple records found
lv: Atrasti vairāki ieraksti

en: Cannot save
lv: Neizdevās saglabāt

en: Invalid category
lv: Nederīga kategorija

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda
