kcmcddb - en to ms translation catalogue (20 entries)

en: Cache Locations
ms: Lokasi Cache

en: Could not fetch mirror list.
ms: Tidak dapat mengambil senarai cermin.

en: Could Not Fetch
ms: Tidak Dapat Ambil

en: Select mirror
ms: Pilih cermin

en: Select one of these mirrors
ms: Pilih salah satu cermin ini

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
ms: Seting CDDB

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
ms: &Carian

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
ms: Hidupkan pencarian MusicBrainz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
ms: Hidupkan pencarian freedb

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
ms: Pelayan Freedb

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
ms: Nama pelayan CDDB yang akan digunakan untuk mencari maklumat CD.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
ms: Port untuk sambung ke pelayan CDDB.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: &Transport:
ms: &Pengangkutan:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
ms: Jenis carian yang sepatutnya dijalankan di pelayan CDDB.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
ms: Papar &Senarai Cermin

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
ms: &Serah

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
ms: Alamat e-mel:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
ms: Kaedah Serah

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Server:
ms: Pelayan:

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
ms: CDDB digunakan untuk mendapatkan maklumat seperti artis, judul dan nama lagu dalam CD
