kcmcddb - en to nds translation catalogue (20 entries)

en: Cache Locations
nds: Twischenspieker-Adressen

en: Could not fetch mirror list.
nds: Spegelserverlist lett sik nich halen.

en: Could Not Fetch
nds: Informatschonen laat sik nich halen

en: Select mirror
nds: Spegelserver utsöken

en: Select one of these mirrors
nds: Söök een vun disse Spegelservers ut

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
nds: CDDB-Instellen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
nds: &Affraag

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
nds: Bi MusicBrainz nakieken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
nds: Bi FreeDB nakieken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
nds: FreeDB-Server

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
nds: FreeDB-Server:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
nds: Naam vun den CDDB-Server, de för de Affraag vun CD-Informatschonen bruukt warrt.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
nds: Port för't Tokoppeln na den CDDB-Server.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: &Transport:
nds: Ö&verdreegmetood:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
nds: De Affraag-Metood, mit de Du op den CDDB-Server söken wullt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
nds: &Spegelserverlist wiesen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
nds: &Loosstüern

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
nds: Nettpostadress:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
nds: Överdreegmetood

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
nds: CDDB warrt för't Halen vun CD-Informatschonen as Künstler-, Titel- un Stücknaams bruukt
