kcmcddb - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Cache Locations
nl: Cache-locaties

en: Could not fetch mirror list.
nl: De lijst met mirrors kon niet worden opgehaald.

en: Could Not Fetch
nl: Ophalen mislukt

en: Select mirror
nl: Mirror selecteren

en: Select one of these mirrors
nl: Selecteer een van deze mirrors

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
nl: CDDB-instellingen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
nl: Op&zoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
nl: Zoeken op MusicBrainz activeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
nl: Zoeken op freedb activeren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
nl: Freedb-server

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
nl: Freedb-server:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
nl: Naam van de CDDB-server die zal worden gebruikt voor het opzoeken van cd-informatie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Port:
nl: Poort:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
nl: Poort waarop verbinding met de CDDB-server zal worden gemaakt.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
nl: Type zoekactie die zal worden geprobeerd op de CDDB-server.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
nl: Lijst met &mirrors tonen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
nl: Ver&zenden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
nl: E-mailadres:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
nl: Verzendmethode

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
nl: CDDB wordt gebruikt om informatie zoals artiest, titel en naam van het nummer op cd's op te halen.
