libkcddb - en to nl translation catalogue (66 entries)

en: Cache Locations
nl: Cache-locaties

en: Could not fetch mirror list.
nl: De lijst met mirrors kon niet worden opgehaald.

en: Could Not Fetch
nl: Ophalen mislukt

en: Select mirror
nl: Mirror selecteren

en: Select one of these mirrors
nl: Selecteer een van deze mirrors

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
nl: CDDB-instellingen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
nl: Op&zoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
nl: Zoeken op MusicBrainz activeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
nl: Zoeken op freedb activeren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
nl: Freedb-server

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
nl: FreeDB-server:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
nl: Naam van de CDDB-server die zal worden gebruikt voor het opzoeken van cd-informatie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Port:
nl: Poort:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
nl: Poort waarop verbinding met de CDDB-server zal worden gemaakt.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
nl: Type zoekactie die zal worden geprobeerd op de CDDB-server.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
nl: Lijst met &mirrors tonen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
nl: Ver&zenden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
nl: E-mailadres:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
nl: Verzendmethode

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
nl: CDDB wordt gebruikt om informatie zoals artiest, titel en naam van het nummer op cd's op te halen.

en: Classical
nl: Klassiek

en: Data
nl: Bestanden

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: A Cappella
nl: A Capella

en: Acoustic
nl: Akoestisch

en: Alternative
nl: Alternatief

en: Celtic
nl: Keltisch

en: Chamber Music
nl: Kamermuziek

en: Chorus
nl: Koor

en: Christian Gangsta Rap
nl: Christelijke Gangsta Rap

en: Christian Rap
nl: Christelijke Rap

en: Christian Rock
nl: Christelijke Rock

en: Classic Rock
nl: Klassiek Rock

en: Folklore
nl: Folk

en: Hip-Hop
nl: Hiphop

en: Industrial
nl: Industrieel

en: Instrumental Pop
nl: Instrumentele pop

en: Instrumental Rock
nl: Instrumentele Rock

en: Instrumental
nl: Instrumenteel

en: Latin
nl: Latijn

en: Meditative
nl: Meditatie

en: National Folk
nl: Nationale Folk

en: Native American
nl: Inlands Amerikaans

en: Other
nl: Overig

en: Progressive Rock
nl: Progressieve Rock

en: Psychedelic Rock
nl: Psychedelische Rock

en: Psychedelic
nl: Psychedelisch

en: Rhythmic Soul
nl: Ritmische Soul

en: Satire
nl: Satiere

en: Showtunes
nl: Showmuziek

en: Sound Clip
nl: Geluidsclip

en: Speech
nl: Toespraak

en: Symphonic Rock
nl: Symfonische Rock

en: Symphony
nl: Symfonie

en: Vocal
nl: Vocaal

en: Success
nl: Succes

en: Server error
nl: Serverfout

en: Host not found
nl: Host niet gevonden

en: No response
nl: Geen antwoord

en: No record found
nl: Geen vermelding gevonden

en: Multiple records found
nl: Meerdere vermeldingen gevonden

en: Cannot save
nl: Kan niet opslaan

en: Invalid category
nl: Ongeldige categorie

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: %1 (disc %2)
nl: %1 (schijf %2)
