kcmcddb - en to pa translation catalogue (16 entries)

en: Cache Locations
pa: ਕੈਂਚੇ ਟਿਕਾਣੇ

en: Could not fetch mirror list.
pa: ਪ੍ਰਤੀਬਿੰਬ ਲਿਸਟ ਮਿਲ ਨਹੀਂ ਸਕੀ।

en: Could Not Fetch
pa: ਪ੍ਰਾਪਤ ਨਹੀਂ ਹੋ ਸਕਿਆ

en: Select mirror
pa: ਪ੍ਰਤੀਬਿੰਬ ਚੁਣੋ

en: Select one of these mirrors
pa: ਇਹਨ੍ਹਾਂ ਮਿਰੱਰਾਂ ਵਿੱਚੋਂ ਇੱਕ ਚੁਣੋ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
pa: CDDB ਸੈਟਿੰਗ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
pa: ਖੋਜ(&L)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
pa: ਫੀਡਰ ਸਰਵਰ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
pa: Freedb ਸਰਵਰ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Port:
pa: ਪੋਰਟ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: &Transport:
pa: ਟਰਾਂਸਪੋਰਟ(&T):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
pa: ਪ੍ਰਤੀਬਿੰਬ ਲਿਸਟ ਵੇਖਾਓ(&M)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
pa: ਭੇਜੋ(&S)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
pa: ਈ-ਮੇਲ ਸਿਰਨਾਵਾਂ:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
pa: ਭੇਜਣ ਢੰਗ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Server:
pa: ਸਰਵਰ:
