kcmcddb - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Cache Locations
pl: Pamięć podręczna

en: Could not fetch mirror list.
pl: Nie można pobrać listy serwerów lustrzanych.

en: Could Not Fetch
pl: Nie można pobrać

en: Select mirror
pl: Wybierz serwer lustrzany

en: Select one of these mirrors
pl: Wybierz jeden z serwerów lustrzanych

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
pl: Ustawienia CDDB

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
pl: &Szukaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
pl: Włącz wyszukiwanie w MusicBrainz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
pl: Włącz wyszukiwanie we freedb

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
pl: Serwer Freedb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
pl: Serwer freedb:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
pl: Nazwa serwera, gdzie będzie się szukać informacji o płycie CD.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
pl: Port do łączenia z serwerem CDDB.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
pl: Typ wyszukiwania, jaki powinien być przeprowadzony na serwerze CDDB.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
pl: Pokaż listę serwerów &lustrzanych

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
pl: Wy&syłanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
pl: E-mail:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
pl: Sposób wysyłania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Server:
pl: Serwer:

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
pl: CDDB służy do uzyskania informacji o wykonawcy, nazwie albumu i tytułach piosenek na płycie CD
