libkcddb - en to pl translation catalogue (79 entries)

en: Cache Locations
pl: Pamięć podręczna położeń

en: Could not fetch mirror list.
pl: Nie można pobrać listy serwerów lustrzanych.

en: Could Not Fetch
pl: Nie można pobrać

en: Select mirror
pl: Wybierz serwer lustrzany

en: Select one of these mirrors
pl: Wybierz jeden z serwerów lustrzanych

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
pl: Ustawienia CDDB

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
pl: &Szukaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
pl: Włącz wyszukiwanie w MusicBrainz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
pl: Włącz wyszukiwanie we freedb

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
pl: Serwer Freedb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
pl: Serwer freedb:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
pl: Nazwa serwera, gdzie będzie się szukać informacji o płycie CD.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
pl: Port do łączenia z serwerem CDDB.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
pl: Typ wyszukiwania, jaki powinien być przeprowadzony na serwerze CDDB.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
pl: Pokaż listę serwerów &lustrzanych

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
pl: Wy&syłanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
pl: Adres e-mail:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
pl: Sposób wysyłania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Server:
pl: Serwer:

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
pl: CDDB służy do uzyskania informacji o wykonawcy, nazwie albumu i tytułach piosenek na płycie CD

en: Classical
pl: Klasyczna

en: Data
pl: Dane

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: Soundtrack
pl: Ścieżka dźwiękowa

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Acoustic
pl: Akustyczna

en: Alternative
pl: Alternatywna

en: Alt. Rock
pl: Rock Alt.

en: Avantgarde
pl: Awangarda

en: Ballad
pl: Ballada

en: Cabaret
pl: Kabaret

en: Celtic
pl: Celtycka

en: Chamber Music
pl: Kameralna

en: Chanson
pl: Aktorska

en: Chorus
pl: Chóralna

en: Christian Rap
pl: Chrześcijański Rap

en: Christian Rock
pl: Chrześcijański Rock

en: Classic Rock
pl: Klasyka rocka

en: Club
pl: Klubowa

en: Comedy
pl: Komedia

en: Contemporary Christian
pl: Współczesna chrześcijańska

en: Cult
pl: Kultowa

en: Drum & Bass
pl: Drum i Bass

en: Drum Solo
pl: Bębny Solo

en: Duet
pl: Duety

en: Easy Listening
pl: Łatwa do słuchania

en: Electronic
pl: Elektroniczna

en: Ethnic
pl: Etniczna

en: Folklore
pl: Folklor

en: Instrumental Pop
pl: Pop instrumentalny

en: Instrumental Rock
pl: Rock instrumentalny

en: Instrumental
pl: Instrumentalna

en: Latin
pl: Latynoska

en: Meditative
pl: Medytacyjna

en: Musical
pl: Muzyczna

en: National Folk
pl: Folk narodowy

en: Native American
pl: Indiańska

en: Other
pl: Inna

en: Progressive Rock
pl: Rock progresywny

en: Psychedelic Rock
pl: Rock psychodeliczny

en: Psychedelic
pl: Psychodeliczna

en: R&B
pl: R&&B

en: Rock & Roll
pl: Rock and Roll

en: Sound Clip
pl: Klip dźwiękowy

en: Speech
pl: Mowa

en: Symphonic Rock
pl: Rock symfoniczny

en: Symphony
pl: Symfonia

en: Tribal
pl: Plemienna

en: Vocal
pl: Wokalny

en: Success
pl: Sukces

en: Server error
pl: Błąd serwera

en: Host not found
pl: Nie znaleziono serwera

en: No response
pl: Brak odpowiedzi

en: No record found
pl: Nie znaleziono wpisu

en: Multiple records found
pl: Znaleziono wiele wpisów

en: Cannot save
pl: Nie można zapisać

en: Invalid category
pl: Nieprawidłowa kategoria

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: %1 (disc %2)
pl: %1 (dysk %2)
