libkcddb - en to se translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Port:
se: Verrát:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
se: E-boastačujuhus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Server:
se: Bálvá:

en: Success
se: Lihkostuvai

en: Host not found
se: Guossoheaddji ii gávdnon

en: No response
se: Ii leat vástádus

en: No record found
se: Mearkkuš ii gávdnon

en: Multiple records found
se: Moanaid merkošat gávdnui

en: Cannot save
se: Ii sáhte vurke

en: Unknown error
se: Amas meattáhus
