kcmcddb - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Cache Locations
sk: Umiestnenie vyrovnávacej pamäte

en: Could not fetch mirror list.
sk: Nedá sa získať zoznam zrkadiel.

en: Could Not Fetch
sk: Nedá sa získať

en: Select mirror
sk: Výber zrkadla

en: Select one of these mirrors
sk: Vyberte jedno z týchto zrkadiel

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
sk: Nastavenie CDDB

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
sk: &Vyhľadávanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
sk: Povoliť vyhľadávanie v MusicBrainz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
sk: Povoliť vyhľadávanie vo freedb

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
sk: Server Freedb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
sk: Server Freedb:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
sk: Názov serveru CDDB, ktorý sa má použiť na vyhľadávanie informácií o CD.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
sk: Port, na ktorom sa pripojiť k serveru CDDB.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: &Transport:
sk: P&renos:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
sk: Typ vyhľadávania pri pripojení na server CDDB.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
sk: Zobraziť zozna&m zrkadiel

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
sk: Odo&slať

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
sk: E-mailová adresa:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
sk: Metóda odoslania

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
sk: CDDB sa používa na získanie informácií o interpretovi, titule a názve skladieb na zvukovom CD.
