libkcddb - en to sk translation catalogue (78 entries)

en: Cache Locations
sk: Umiestnenie vyrovnávacej pamäte

en: Could not fetch mirror list.
sk: Nedá sa získať zoznam zrkadiel.

en: Could Not Fetch
sk: Nedá sa získať

en: Select mirror
sk: Výber zrkadla

en: Select one of these mirrors
sk: Vyberte jedno z týchto zrkadiel

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
sk: Nastavenie CDDB

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
sk: &Vyhľadávanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
sk: Povoliť vyhľadávanie v MusicBrainz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
sk: Povoliť vyhľadávanie vo freedb

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
sk: Server Freedb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
sk: Server Freedb:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
sk: Názov serveru CDDB, ktorý sa má použiť na vyhľadávanie informácií o CD.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
sk: Port, na ktorom sa pripojiť k serveru CDDB.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: &Transport:
sk: P&renos:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
sk: Typ vyhľadávania pri pripojení na server CDDB.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
sk: Zobraziť zozna&m zrkadiel

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
sk: Odo&slať

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
sk: E-mailová adresa:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
sk: Metóda odoslania

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
sk: CDDB sa používa na získanie informácií o interpretovi, titule a názve skladieb na zvukovom CD.

en: Classical
sk: Klasika

en: Data
sk: Dáta

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Alternative
sk: Alternatívna

en: Avantgarde
sk: Avantgardná

en: Ballad
sk: Balada

en: Cabaret
sk: Kabaret

en: Celtic
sk: Keltská

en: Chamber Music
sk: Komorná hudba

en: Chanson
sk: Šansón

en: Chorus
sk: Zbor

en: Christian Gangsta Rap
sk: Kresťanský gangsta rap

en: Christian Rap
sk: Kresťanský rap

en: Christian Rock
sk: Kresťanský rock

en: Classic Rock
sk: Klasický rock

en: Club
sk: Klubová

en: Comedy
sk: Komédia

en: Contemporary Christian
sk: Súčasná kresťanská

en: Cult
sk: Kult

en: Drum Solo
sk: Bubnové sólo

en: Easy Listening
sk: Ľahké počúvanie

en: Electronic
sk: Elektronická

en: Ethnic
sk: Etnická

en: Folklore
sk: Folklór

en: Game
sk: Hra

en: Gangsta Rap
sk: Gangsta rap

en: Gothic Rock
sk: Gotický rock

en: Gothic
sk: Gotika

en: Instrumental Pop
sk: Inštrumentálny Pop

en: Instrumental Rock
sk: Inštrumentálny Rock

en: Instrumental
sk: Inštrumentálna

en: Meditative
sk: Meditatívna

en: Musical
sk: Muzikál

en: National Folk
sk: Národný folk

en: New Wave
sk: Nová vlna

en: Other
sk: Iné

en: Progressive Rock
sk: Progresívny rock

en: Psychedelic Rock
sk: Psychedelický rock

en: Psychedelic
sk: Psychedelická

en: Rhythmic Soul
sk: Rytmický soul

en: Satire
sk: Satira

en: Sound Clip
sk: Zvukový klip

en: Southern Rock
sk: Južanský rock

en: Speech
sk: Reč

en: Symphonic Rock
sk: Symfonický rock

en: Symphony
sk: Symfónia

en: Vocal
sk: Vokálna

en: Success
sk: Úspech

en: Server error
sk: Chyba servera

en: Host not found
sk: Hostiteľ nenájdený

en: No response
sk: Bez odpovede

en: No record found
sk: Nenájdený žiadny záznam

en: Multiple records found
sk: Nájdených niekoľko záznamov

en: Cannot save
sk: Nie je možné uložiť

en: Invalid category
sk: Neplatná kategória

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: %1 (disc %2)
sk: %1 (disk %2)
