libkcddb - en to sl translation catalogue (37 entries)

en: Cache Locations
sl: Mesta predpomnilnika

en: Could not fetch mirror list.
sl: Ni bilo mogoče pridobiti seznama zrcalnih strežnikov.

en: Could Not Fetch
sl: Ni bilo mogoče pridobiti

en: Select mirror
sl: Izberite zrcalni strežnik

en: Select one of these mirrors
sl: Izberite enega od teh zrcalnih strežnikov

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
sl: Nastavitve CDDB

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
sl: &Iskanje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
sl: Omogoči iskanje po MusicBrainz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
sl: Omogoči iskanje po FreeDB

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
sl: Strežnik FreeDB

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
sl: Strežnik FreeDB:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
sl: Ime strežnika CDDB, ki se bo uporabil za iskanje podatkov o CD-ju.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Port:
sl: Vrata:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
sl: Vrata za povezavo s strežnikom CDDB.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: &Transport:
sl: &Prenos:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
sl: Vrsta iskanja, ki naj se poskusi na strežniku CDDB.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
sl: Pokaži seznam &zrcalnih strežnikov

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
sl: Po&šlji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
sl: E-poštni naslov:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
sl: Metoda pošiljanja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Server:
sl: Strežnik:

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
sl: CDDB se uporablja za pridobivanje podatkov o izvajalcih, naslovih ipd.

en: Classical
sl: Klasika

en: Folk
sl: Ljudska

en: Miscellaneous
sl: Razno

en: Soundtrack
sl: Filmska glasba

en: Unknown
sl: Neznana

en: Success
sl: Uspeh

en: Server error
sl: Napaka strežnika

en: Host not found
sl: Gostitelja ni mogoče najti

en: No response
sl: Ni odgovora

en: No record found
sl: Ni najdenega zapisa

en: Multiple records found
sl: Najdenih več zapisov

en: Cannot save
sl: Ni mogoče shraniti

en: Invalid category
sl: Neveljavna kategorija

en: Unknown error
sl: Neznana napaka

en: %1 (disc %2)
sl: %1 (disk %2)
