kdemultimedia - en to sq translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
sq: Parametrat CDDB

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
sq: &Shiko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Port:
sq: Porti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: &Transport:
sq: &Transporti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
sq: Shfaq &Mirror List

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
sq: &Vendose

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
sq: Adresa email:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
sq: Metoda e Vendosjes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Server:
sq: Serveri:
