kdemultimedia - en to sq translation catalogue (42 entries)

en: Blues
sq: Blu

en: Classical
sq: Klasike

en: Data
sq: Të Dhënat

en: Miscellaneous
sq: Të Ndryshme

en: Soundtrack
sq: Kolona Zanore

en: Unknown
sq: I Panjohur

en: Alternative
sq: Alternativ

en: Ballad
sq: Balladë

en: Bass
sq: Bas

en: Cabaret
sq: Kabare

en: Celtic
sq: Kelte

en: Chamber Music
sq: Muzikë Saloni

en: Classic Rock
sq: Rock Klasik

en: Comedy
sq: Komedi

en: Cult
sq: Kult

en: Dream
sq: Ëndërr

en: Electronic
sq: Elektronike

en: Ethnic
sq: Etnike

en: Folklore
sq: Folklor

en: Freestyle
sq: Stil i Lirë

en: Game
sq: Lojë

en: Gothic
sq: Gotike

en: Industrial
sq: Industriale

en: Instrumental
sq: Instrumentale

en: Latin
sq: Latine

en: Musical
sq: Muzikore

en: Oldies
sq: Të vjetra

en: Other
sq: Të Tjera

en: Rhythmic Soul
sq: Soul ritmik

en: Satire
sq: Satirike

en: Space
sq: Hapësirë

en: Speech
sq: Folës

en: Symphony
sq: Simfonike

en: Success
sq: Sukses

en: Server error
sq: Gabim i Serverit

en: Host not found
sq: Hosti nuk u gjet

en: No response
sq: Nuk ka përgjigje

en: No record found
sq: Nuk u gjet regjistrimi

en: Multiple records found
sq: U gjetën shumë regjistrime

en: Cannot save
sq: Nuk mund ta ruaj

en: Invalid category
sq: Kategori e pavlefshme

en: Unknown error
sq: Gabim i panjohur
