kcmcddb - en to sr translation catalogue (31 entries)

en: Cache Locations
sr: Локације кеша

en: Could not fetch mirror list.
sr: Не могу да добавим списак огледала.

en: Could Not Fetch
sr: Не могу да добавим

en: Select mirror
sr: Избор огледала

en: Select one of these mirrors
sr: Изаберите једно од ових огледала

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, httpButton)
en: HTTP
sr: ХТТП

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: CDDB
sr: ЦДДБ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
sr: ЦДДБ поставке

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
sr: &Потрага

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
sr: Тражи на Мјузикбрејнзу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
sr: Тражи на ФриДБ‑у

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
sr: Сервер ФриДБ‑а

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
sr: Сервер ФриДБ‑а:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
sr: Име ЦДДБ сервера на коме ће се тражити подаци о ЦД‑у.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Port:
sr: Порт:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
sr: Порт за повезивање на ЦДДБ сервер.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: &Transport:
sr: &Транспорт:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
sr: Врста потраге која ће бити обављена на ЦДДБ серверу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
sr: Прикажи списак &огледала

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
sr: &Предаја

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
sr: Адреса е‑поште:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_FreedbSubmitTransport)
en: Submit Method
sr: Метод предаје

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Server:
sr: Сервер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, smtpButton)
en: SMTP (Email)
sr: СМТП (е‑пошта)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, needsAuthenticationBox)
en: Server needs authentication
sr: Сервер захтева аутентификацију

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9_2)
en: Reply-To:
sr: Одговор‑на:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: SMTP server:
sr: СМТП сервер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Username:
sr: Корисничко име:

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
sr: ЦДДБ се користи за добављање података попут имена извођача, наслова и имена песама на ЦД‑у.

en: freedb has been set to use HTTP for submissions because the email details you have entered are incomplete. Please review your email settings and try again.
sr: Постављено је да ФриДБ користи ХТТП за предавање, јер детаљи е‑поште које сте унели нису потпуни. Прегледајте поставке е‑поште и покушајте поново.

en: Incorrect Email Settings
sr: Неисправне поставке е‑поште
