libkcddb - en to sr translation catalogue (192 entries)

en: Cache Locations
sr: Локације кеша

en: Could not fetch mirror list.
sr: Не могу да добавим списак огледала.

en: Could Not Fetch
sr: Неуспело добављање

en: Select mirror
sr: Избор огледала

en: Select one of these mirrors
sr: Изаберите једно од ових огледала

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, httpButton)
en: HTTP
sr: ХТТП

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: CDDB
sr: ЦДДБ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
sr: ЦДДБ поставке

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
sr: &Потрага

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
sr: Тражи на Мјузикбрејнзу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
sr: Тражи на ФриДБ‑у

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
sr: Сервер ФриДБ‑а

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
sr: Сервер ФриДБ‑а:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
sr: Име ЦДДБ сервера на којем ће се тражити подаци о ЦД‑овима.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Port:
sr: Порт:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
sr: Порта за повезивање на ЦДДБ сервер.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: &Transport:
sr: &Транспорт:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
sr: Тип потраге с којом треба покушати на ЦДДБ серверу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
sr: Прикажи списак &огледала

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
sr: &Предај

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
sr: Адреса е‑поште:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_FreedbSubmitTransport)
en: Submit Method
sr: Метод предаје

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Server:
sr: Сервер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, smtpButton)
en: SMTP (Email)
sr: СМТП (е‑пошта)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, needsAuthenticationBox)
en: Server needs authentication
sr: Сервер захтева аутентификацију

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9_2)
en: Reply-To:
sr: Одговор‑на:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: SMTP server:
sr: СМТП сервер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Username:
sr: Корисничко име:

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
sr: ЦДДБ се користи за добављање података попут извођача, наслова и имена нумера на ЦД‑овима.

en: freedb has been set to use HTTP for submissions because the email details you have entered are incomplete. Please review your email settings and try again.
sr: Подешено је коришћење ХТТП‑а за предаје на ФриДБ, пошто нисте унели потпуне детаље е‑поште. Проверите поставке е‑поште па покушајте поново.

en: Incorrect Email Settings
sr: Лоше поставке е‑поште

en: Blues
sr: блуз

en: Classical
sr: класика

[ctx: music genre]
en: Country
sr: кантри

en: Data
sr: подаци

en: Folk
sr: фолк

en: Jazz
sr: џез

en: Miscellaneous
sr: разно

en: New Age
sr: њу ејџ

en: Reggae
sr: реге

en: Rock
sr: рок

en: Soundtrack
sr: филмска

en: Unknown
sr: непознат

en: A Cappella
sr: акапела

en: Acid Jazz
sr: есид џез

en: Acid Punk
sr: есид панк

en: Acid
sr: есид

en: Acoustic
sr: акустика

en: Alternative
sr: алтернатива

en: Alt. Rock
sr: алт. рок

en: Ambient
sr: амбијентална

en: Anime
sr: аниме

en: Avantgarde
sr: авангарда

en: Ballad
sr: балада

en: Bass
sr: бас

en: Beat
sr: бит

en: Bebop
sr: бебоп

en: Big Band
sr: биг бенд

en: Black Metal
sr: блек метал

en: Bluegrass
sr: блуграс

en: Booty Bass
sr: бути бас

en: BritPop
sr: брит‑поп

en: Cabaret
sr: кабаре

en: Celtic
sr: келтска

en: Chamber Music
sr: духовна

en: Chanson
sr: шансона

en: Chorus
sr: хор

en: Christian Gangsta Rap
sr: хришћански гангста‑реп

en: Christian Rap
sr: хришћански реп

en: Christian Rock
sr: хришћански рок

en: Classic Rock
sr: класични рок

en: Club-house
sr: клуб‑хаус

en: Club
sr: клуб

en: Comedy
sr: комедија

en: Contemporary Christian
sr: савремена хришћанска

en: Crossover
sr: прелазна

en: Cult
sr: култна

en: Dance Hall
sr: денс хол

en: Dance
sr: денс

en: Darkwave
sr: дарквејв

en: Death Metal
sr: дед метал

en: Disco
sr: диско

en: Dream
sr: дрим

en: Drum & Bass
sr: бубањ и бас

en: Drum Solo
sr: бубањ соло

en: Duet
sr: дует

en: Easy Listening
sr: лако слушање

en: Electronic
sr: електронска

en: Ethnic
sr: народна

en: Eurodance
sr: евроденс

en: Euro-House
sr: евро‑хаус

en: Euro-Techno
sr: евро‑техно

en: Fast-Fusion
sr: фест‑фјужн

en: Folklore
sr: фолклорна

en: Folk/Rock
sr: фолк/рок

en: Freestyle
sr: фристајл

en: Funk
sr: фанк

en: Fusion
sr: фјужн

en: Game
sr: из игре

en: Gangsta Rap
sr: гангста‑реп

en: Goa
sr: гоа

en: Gospel
sr: госпел

en: Gothic Rock
sr: готски рок

en: Gothic
sr: готска

en: Grunge
sr: гранџ

en: Hardcore
sr: хардкор

en: Hard Rock
sr: хард рок

en: Heavy Metal
sr: хеви метал

en: Hip-Hop
sr: хип‑хоп

en: House
sr: хаус

en: Humor
sr: хумористичка

en: Indie
sr: инди

en: Industrial
sr: индустријска

en: Instrumental Pop
sr: инструментални поп

en: Instrumental Rock
sr: инструментални рок

en: Instrumental
sr: инструментална

en: Jazz+Funk
sr: џез+фанк

en: JPop
sr: џеј‑поп

en: Jungle
sr: џангл

en: Latin
sr: латино

en: Lo-Fi
sr: ло‑фај

en: Meditative
sr: медитацијска

en: Merengue
sr: меренга

en: Metal
sr: метал

en: Musical
sr: мјузикл

en: National Folk
sr: национални фолк

en: Native American
sr: индијанска

en: Negerpunk
sr: негерпанк

en: New Wave
sr: њу вејв

en: Noise
sr: нојз

en: Oldies
sr: старовремске

en: Opera
sr: оперска

en: Other
sr: друга

en: Polka
sr: полка

en: Polsk Punk
sr: пољски панк

en: Pop-Funk
sr: поп‑фанк

en: Pop/Funk
sr: поп/фанк

en: Pop
sr: поп

en: Porn Groove
sr: порн‑грув

en: Power Ballad
sr: моћна балада

en: Pranks
sr: пренкс

en: Primus
sr: примус

en: Progressive Rock
sr: прогресивни рок

en: Psychedelic Rock
sr: психоделични рок

en: Psychedelic
sr: психоделична

en: Punk Rock
sr: панк‑рок

en: Punk
sr: панк

en: R&B
sr: РнБ

en: Rap
sr: реп

en: Rave
sr: рејв

en: Retro
sr: ретро

en: Revival
sr: ривајвал

en: Rhythmic Soul
sr: ритмични соул

en: Rock & Roll
sr: рокенрол

en: Salsa
sr: салса

en: Samba
sr: самба

en: Satire
sr: сатирична

en: Showtunes
sr: шоутјунс

en: Ska
sr: ска

en: Slow Jam
sr: спори џем

en: Slow Rock
sr: спори рок

en: Sonata
sr: соната

en: Soul
sr: соул

en: Sound Clip
sr: звучни исечак

en: Southern Rock
sr: јужњачки рок

en: Space
sr: спејс

en: Speech
sr: говор

en: Swing
sr: свинг

en: Symphonic Rock
sr: симфонијски рок

en: Symphony
sr: симфонијска

en: Synthpop
sr: синтпоп

en: Tango
sr: танго

en: Techno-Industrial
sr: техно-индустријска

en: Techno
sr: техно

en: Terror
sr: терор

en: Thrash Metal
sr: треш метал

en: Top 40
sr: најбољих 40

en: Trailer
sr: трејлер

en: Trance
sr: транс

en: Tribal
sr: племенска

en: Trip-Hop
sr: трип‑хоп

en: Vocal
sr: вокална

en: Success
sr: Успех

en: Server error
sr: Грешка сервера

en: Host not found
sr: Домаћин није пронађен

en: No response
sr: Нема одговора

en: No record found
sr: Није пронађен ниједан запис

en: Multiple records found
sr: Нађено је више записа

en: Cannot save
sr: Не могу да сачувам

en: Invalid category
sr: Погрешна категорија

en: Unknown error
sr: Непозната грешка

en: %1 (disc %2)
sr: %1 (диск %2)
