kcmcddb - en to tg translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
tg: Гузоришҳои CDDB

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
tg: &Азназаргузаронӣ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
tg: Номи CDDB хидматрасон, ки барои ҷустуҷӯи ахборот оиди Диски Фишурда истифода мешавад.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Port:
tg: Даргоҳ:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
tg: Даргоҳ барои пайвастшавӣ бо CDDB хидматрасон.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: &Transport:
tg: &Интиқол:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
tg: Навъи дастрасӣ ба CDDB хидматрасон.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
tg: &Фиристодан

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
tg: CDDB барои гирифтани ахборот ба монанди сароянда, унвон ва номҳои сурудҳо истифода мешавад
