libkcddb - en to tg translation catalogue (8 entries)

en: Success
tg: Тайёр

en: Host not found
tg: Соҳиб пайдо нагардид

en: No response
tg: Посух нест

en: No record found
tg: Ягон сабт пайдо нагардид

en: Multiple records found
tg: Якчанд сабт пайдо гардид

en: Cannot save
tg: Захира карда нашуда истодааст

en: Invalid category
tg: Синфи ношинос

en: Unknown error
tg: Хатогии номаълум
