libkcompactdisc - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Playing
ast: En reproducción

en: Paused
ast: En posa

en: Stopped
ast: Paró

en: Unknown Artist
ast: Artista desconocíu

en: Track %1
ast: Pista %1
