libkcompactdisc - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Playing
be: Прайграванне

en: Paused
be: Прыпынена

en: Stopped
be: Спынена

en: No Disc
be: Няма дыска

en: Error
be: Памылка

en: Unknown Artist
be: Невядомы выканаўца

en: Track %1
be: Дарожка %1
