libkcompactdisc - en to ca@valencia translation catalogue (10 entries)

en: Playing
ca@valencia: Reproducció

en: Paused
ca@valencia: En pausa

en: Stopped
ca@valencia: Parat

en: Ejected
ca@valencia: Expulsat

en: No Disc
ca@valencia: Sense disc

en: Not Ready
ca@valencia: No preparat

en: Error
ca@valencia: S'ha produït un error

en: Unknown Artist
ca@valencia: Artista desconegut

en: Unknown Title
ca@valencia: Títol desconegut

en: Track %1
ca@valencia: Peça %1
