libkcompactdisc - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Playing
cs: Přehrávání

en: Paused
cs: Pozastaveno

en: Stopped
cs: Zastaveno

en: Ejected
cs: Vysunuto

en: No Disc
cs: Žádný disk

en: Not Ready
cs: Nepřipraven

en: Error
cs: Chyba

en: Unknown Artist
cs: Neznámý umělec

en: Unknown Title
cs: Neznámý titul

en: Track %1
cs: Stopa %1
