libkcompactdisc - en to csb translation catalogue (10 entries)

en: Playing
csb: Granié

en: Paused
csb: Paùza

en: Stopped
csb: Zatrzëmanié

en: Ejected
csb: Wëcygniãcé

en: No Disc
csb: Nié mô diskù

en: Not Ready
csb: Nie parôt

en: Error
csb: Fela

en: Unknown Artist
csb: Nieznóny wëkònywôcz

en: Unknown Title
csb: Nieznóny titel

en: Track %1
csb: Sztëczk %1
