libkcompactdisc - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Playing
da: Afspiller

en: Paused
da: Pauset

en: Stopped
da: Stoppet

en: Ejected
da: Skubbet ud

en: No Disc
da: Ingen disc

en: Not Ready
da: Ikke klar

en: Error
da: Fejl

en: Unknown Artist
da: Ukendt kunstner

en: Unknown Title
da: Ukendt titel

en: Track %1
da: Spor %1
