libkcompactdisc - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Playing
de: Abspielen

en: Paused
de: Angehalten

en: Stopped
de: Angehalten

en: Ejected
de: Ausgeworfen

en: No Disc
de: Keine Disc

en: Not Ready
de: Nicht Bereit

en: Error
de: Fehler

en: Unknown Artist
de: Unbekannter Interpret

en: Unknown Title
de: Unbekannter Titel

en: Track %1
de: Stück %1
