libkcompactdisc - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Playing
el: Αναπαραγωγή

en: Paused
el: Παύση

en: Stopped
el: Διακόπηκε

en: Ejected
el: Ανοικτό

en: No Disc
el: Δεν υπάρχει δίσκος

en: Not Ready
el: Δεν είναι έτοιμο

en: Error
el: Σφάλμα

en: Unknown Artist
el: Άγνωστος καλλιτέχνης

en: Unknown Title
el: Άγνωστος τίτλος

en: Track %1
el: Κομμάτι %1
