libkcompactdisc - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Playing
eo: Legante

en: Paused
eo: Paŭzita

en: Stopped
eo: Ĉesis

en: Ejected
eo: Eligite

en: Error
eo: Eraro

en: Unknown Artist
eo: Nekonata artisto

en: Track %1
eo: Trako %1
