libkcompactdisc - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Playing
es: Reproduciendo

en: Paused
es: En pausa

en: Stopped
es: Detenido

en: Ejected
es: Expulsado

en: No Disc
es: Sin disco

en: Not Ready
es: No preparado

en: Unknown Artist
es: Artista desconocido

en: Unknown Title
es: Título desconocido

en: Track %1
es: Pista %1
