libkcompactdisc - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Playing
et: Esitus

en: Paused
et: Paus

en: Stopped
et: Peatatud

en: Ejected
et: Väljas

en: No Disc
et: Plaati pole

en: Not Ready
et: Pole valmis

en: Error
et: Viga

en: Unknown Artist
et: Tundmatu esitaja

en: Unknown Title
et: Tundmatu pealkiri

en: Track %1
et: Rada %1
