libkcompactdisc - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Playing
eu: Jotzen

en: Paused
eu: Etenda

en: Stopped
eu: Geldituta

en: Ejected
eu: Egotzita

en: No Disc
eu: Diskorik ez

en: Not Ready
eu: Ez dago prest

en: Error
eu: Errorea

en: Unknown Artist
eu: Artista ezezaguna

en: Unknown Title
eu: Titulu ezezaguna

en: Track %1
eu: Aztarna %1
