libkcompactdisc - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Playing
fi: Soitetaan

en: Paused
fi: Tauko

en: Stopped
fi: Pysäytetty

en: Ejected
fi: Poistettu

en: No Disc
fi: Ei levyä

en: Not Ready
fi: Ei valmis

en: Error
fi: Virhe

en: Unknown Artist
fi: Tuntematon artisti

en: Unknown Title
fi: Tuntematon nimi

en: Track %1
fi: Kappale %1
