libkcompactdisc - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Playing
fr: Lecture

en: Paused
fr: En pause

en: Stopped
fr: Arrêté

en: Ejected
fr: Éjecté

en: No Disc
fr: Aucun disque

en: Not Ready
fr: Pas prêt

en: Error
fr: Erreur

en: Unknown Artist
fr: Artiste inconnu

en: Unknown Title
fr: Titre inconnu

en: Track %1
fr: Piste %1
