libkcompactdisc - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Playing
gl: Reproducindo

en: Paused
gl: En pausa

en: Stopped
gl: Detido

en: Ejected
gl: Expulsado

en: No Disc
gl: Sen disco

en: Not Ready
gl: Non está listo

en: Error
gl: Erro

en: Unknown Artist
gl: Artista descoñecido

en: Unknown Title
gl: Título descoñecido

en: Track %1
gl: Pista %1
