libkcompactdisc - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Playing
he: מנגן

en: Paused
he: מופסק

en: Stopped
he: עוצר

en: Ejected
he: הוצָא

en: No Disc
he: אין תקליטור

en: Not Ready
he: לא מוכן

en: Error
he: שגיאה

en: Unknown Artist
he: אמן לא ידוע

en: Unknown Title
he: שם לא ידוע

en: Track %1
he: רצועה %1
