libkcompactdisc - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Playing
hi: बजाया जा रहा है

en: Paused
hi: ठहरा

en: Stopped
hi: रुक गया

en: Ejected
hi: बाहर किया

en: No Disc
hi: कोई डिस्क नहीं

en: Not Ready
hi: तैयार नहीं है

en: Error
hi: त्रुटि

en: Unknown Artist
hi: अज्ञात कलाकार

en: Unknown Title
hi: अज्ञात शीर्षक

en: Track %1
hi: ट्रैक %1
