libkcompactdisc - en to hne translation catalogue (10 entries)

en: Playing
hne: बजात हे

en: Paused
hne: ठहरा

en: Stopped
hne: रुक गिस

en: Ejected
hne: बाहिर करिस

en: No Disc
hne: कोई डिस्क नइ

en: Not Ready
hne: तैयार नइ हे

en: Error
hne: गलती

en: Unknown Artist
hne: अग्यात कलाकार

en: Unknown Title
hne: अग्यात सीर्सक

en: Track %1
hne: ट्रैक %1
