KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Playing
hu: Lejátszás

en: Paused
hu: Szünet

en: Stopped
hu: Leállt

en: Ejected
hu: Kilökve

en: No Disc
hu: Nincs lemez

en: Not Ready
hu: Nem kész

en: Error
hu: Hiba

en: Unknown Artist
hu: Ismeretlen előadó

en: Unknown Title
hu: Ismeretlen szám

en: Track %1
hu: %1. szám
