libkcompactdisc - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Playing
is: Spila

en: Paused
is: Í bið

en: Stopped
is: Stöðvað

en: Ejected
is: Hent út

en: No Disc
is: Enginn diskur

en: Not Ready
is: Ekki tilbúið

en: Error
is: Villa

en: Unknown Artist
is: Óþekktur listamaður

en: Unknown Title
is: Óþekktur titill

en: Track %1
is: Lag %1
